Ogłoszenia

CPF Poland S.A. zwiększa moce produkcyjne

Data publikacji: 06.09.2021 o godzinie: 14:19

W piątek 3 września zarząd CPF Poland S.A. podpisał umowę nabycia FishFood sp. z o.o. z siedzibą w Żerominie (woj. łódzkie).

Przejęcie nowego zakładu produkcyjnego przez CPF Poland poszerzy możliwości produkcyjne firmy i umożliwi jej rozwój całych kategorii nowych produktów w różnych segmentach, takich jak: dnia gotowe, przekąski, zupy, czy seafood. Długofalowe plany CPF Poland zakładają znaczące zwiększenie obecnych możliwości produkcyjnych i zapewnienie elastycznego podejścia do potrzeb rynkowych. Przejęcie nowego zakładu produkcyjnego przez CPF Poland wpisuje się w strategię rozwoju kompetencji spółki w tej części Europy. Produkcja w nowym zakładzie będzie kierowana zarówno do sieci krajowych, jak i zagranicznych (m.in. w Niemczech, Austrii i Szwajcarii) z planami ekspansji na nowe rynki.
W związku z przewidywanym dynamicznym wzrostem produkcji, planowane jest systematyczne zwiększanie zatrudnienia w zakładzie, a obecni pracownicy otrzymają możliwość rozwoju w nowych strukturach międzynarodowej firmy.

FishFood sp. z o.o. w momencie przejęcia zmienił nazwę na CPF Culinar.Ogłoszenie o rejestrze akcjonariuszy

Data publikacji: 27.05.2021 o godzinie: 09:02

Zarząd Spółki CPF Poland Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (dalej „Spółka”) w związku z art. 16 ustawy z dnia 30 sierpnia 2019 roku o zmianie ustawy – Kodeks spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw, wzywa wszystkich Akcjonariuszy Spółki do złożenia posiadanych dokumentów akcji w celu ich dematerializacji. Dokumenty akcji należy składać w siedzibie Spółki, tj. ul. Zajęcza 2b, 00-351 Warszawa, w dniach roboczych (od poniedziałku do piątku) w godzinach 9-15.Lubimy rozmawiać.
Napisz do nas!

Biuro:

CPF Poland S.A.
ul. Zajęcza 2B
00-351 Warszawa
tel.: +48 022 275 92 00