Dołącz do zespołu CPF Poland

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną w sektorze spożywczym. Podstawą naszego sukcesu są przede wszystkim innowacyjne rozwiązania, produkty najwyższej jakości oraz ambitny zespół profesjonalistów.

Nasi pracownicy to osoby otwarte, zaangażowane, samodzielne w działaniu, potrafiące pracować zespołowo oraz dbające o swój rozwój osobisty i zawodowy. Stanowimy stosunkowo niewielki, ale wyjątkowy i niezwykle zgrany zespół. Każdy pracownik ma realny wpływ na rozwój naszej firmy, naszych marek i produktów.

Jak wygląda rekrutacja?

Prześlij do nas swoją aplikację

Jeśli zainteresuje Cię nasza oferta pracy – prześlij nam swoje CV oraz odpowiedz na pytania zawarte w formularzu rekrutacyjnym.

Analiza Twojej aplikacji

Nasz Zespół Rekrutacji i Rozwoju analizuje wszystkie przesłane CV i wybiera do dalszego etapu kandydatów, którzy spełniają niezbędne wymagania.

Skontaktujemy się z Tobą

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie i zapraszamy na rozmowę (czasami może się ona odbyć w formie zdalnej). Przy wybranych procesach rekrutacyjnych możemy poprosić Cię o rozwiązanie testu (np. ze znajomości programu, którego wymagamy przy pracy na danym stanowisku). Podczas naszego spotkania na pewno zapytamy Cię, dlaczego chcesz pracować w naszej firmie i co o niej wiesz.

Rozmowa rekrutacyjna

W kolejnym etapie zaprosimy Cię na spotkanie, w którym udział weźmie pracownik zespołu Rekrutacji i Rozwoju oraz bezpośredni przełożony. Porozmawiamy nie tylko o Twoim doświadczeniu, ale również o Twoich planach i oczekiwaniach. My natomiast opowiemy Ci więcej szczegółów na temat stanowiska, na które aplikowałeś oraz o pracy w naszej firmie.

Informacja zwrotna

Po spotkaniu ocenimy Twoją kandydaturę. Niezależnie od tego, jaka będzie nasza decyzja- dostaniesz informację zwrotną. Jeśli wybierzemy właśnie Ciebie, otrzymasz ofertę pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy na portalu pracuj.pl

Benefity

Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

Elastyczne, atrakcyjne wynagrodzenie

System premiowy – uzależniony od tego na jakim stanowisku pracujesz

Elastyczne godziny pracy – work life balance

Dofinansowanie karty sportowej

Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie oraz opieki medycznej

Dostęp do świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Konkursy wewnątrz firmowe

Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Program rekomendacji pracowniczych – dodatkowy bonus finansowy za polecenie osób do pracy

Uczniowie, studenci i absolwenci

Chcesz zdobyć doświadczenie zanim postawisz pierwsze kroki na rynku pracy? Oferujemy Praktyki, dla uczniów kończących szkołę, studentów lub absolwentów, które dadzą możliwość nauki od profesjonalistów oraz pozwolą realizować ambitne zadania pod okiem wyznaczonego opiekuna.

Cenimy sobie przede wszystkim entuzjazm, inicjatywę oraz nowe pomysły, które młodzi ludzie wnoszą do naszej organizacji.

Praktyki w CPF Poland organizowane są w zależności od potrzeb w trakcie całego roku. Po praktykach istnieje możliwość przedłużenia współpracy z naszą firmą.

Dowiedz się więcej: rekrutacja@superdrob.pl