PetRepublic, czyli nasza Republika
Zwierząt to projekt, w którym tworzymy
to, co najlepsze dla Twojego Czworonoga.

Czerpiemy z międzynarodowych kompetencji światowego lidera w produkcji karmy dla zwierząt, tworząc na Polskim rynku nowy koncept – spółkę PetRepublic.

Na potrzeby wdrażania nowych koncepcji i rozwoju kategorii karmy dla zwierząt domowych: psów i kotów, powstała spółka o nazwie PetRepublic. Tworzy ją zespół specjalistów i pasjonatów z dużym doświadczeniem w branży. W Republice Zwierząt tworzymy to, co najlepsze dla Twojego Czworonoga. Dlatego działamy tak, aby nasze karmy były nie tylko pyszne, ale przede wszystkim wartościowe – bogate w istotne dla zdrowia składniki odżywcze i witaminy, jak również dopasowane do wieku, wagi oraz aktywności Zwierzaka. Dbamy o to na każdym etapie tworzenia naszych produktów – od opracowania receptury, przez wybór składników i dostawców, po proces produkcyjny w ultranowoczesnej, energooszczędnej fabryce. W Pet Republic korzystamy wyłącznie z najlepszej jakości świeżych surowców. Pozyskujemy je od sprawdzonych, głównie polskich dostawców, którzy spełniają najwyższe standardy potwierdzone odpowiednimi certyfikatami i audytami.

Nowy zakład produkcyjny

W nowej inwestycji wdrażane są nowoczesne, zautomatyzowane rozwiązania wpisujące się w koncepcję zrównoważonego rozwoju spółki. Nowy projekt to połączenie kompetencji i doświadczenia CPF w segmencie karm dla zwierząt oraz dążenie do pełnego wykorzystania surowców SuperDrob w zintegrowanym kanale produkcji. Uruchomienie fabryki nastąpi w 2021 roku.

Rozwiązania ekologiczne

Fabryka i park technologiczny posiadają przyjazne środowisku rozwiązania, takie jak odzyskiwanie ciepła ze wszystkich instalacji, optymalne wykorzystanie wody czy ograniczona do minimum produkcja odpadów.

Troska o środowisko

Na terenie parku planowane jest umieszczenie uli oraz zadrzewienie terenu w skali większej niż przed inwestycją.

Lubimy rozmawiać.
Napisz do nas!

Biuro:

CPF Poland S.A.
ul. Zajęcza 2B
00-351 Warszawa
tel.: +48 022 275 92 00